Julkaisu lähetetään loppuvuoden aikana kaikille yhdistyksen vuoden 2022 jäsenmaksun maksaneille. Vaikka vuotta ei ole enää paljon jäljellä, saat luettavaksi hienon jäsenjulkaisun ja jäsenmaksullasi tuet myös yhdistyksen toimintaa Suomen lemmikkilintujen ja lemmikkilintuharrastuksen hyväksi.

Liity jäseneksi täällä!

Yhdistyksen jäsenenä pääset myös yhdistyksen jäsenpuolelle nettisivuilla. Jäsenpuolelle Kaijutin 2022 ilmestyy myös sähköisenä versiona, ja pääset lukemaan myös muita menneiden vuosien numeroita lehdestä. Jos olet jo jäsen, lähetä forum-nimimerkkisi ja jäsennumerosi jäsenrekisterin hoitajalle sähköpostitse: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.. Jäsenrekisterin hoitaja avaa sinulle jäsenpuolen osion nettisivuille ja forumille.